Oferta

Wybierz coś dla siebie lub Twoich bliskich !


Oferujemy kursy z języka angielskiego dla dzieci, młodzieży szkolnej oraz dorosłych. Swoją ofertę staramy się dopasować do potrzeb każdego klienta. Kursy dla dzieci od lat 3 bazują na metodzie Genki English stosowanej w ponad 100 krajach na świecie, najmłodsi poznają język wszystkim zmysłami, bawią się, śpiewają oraz pracują w grupach.

Innowacyjnym rozwiązaniem dla rodziców oraz ich pociech są zajęcia 2w1, przewidujemy prowadzenie zajęć indywidualnych lub grupowych dla rodziców w czasie trwania lekcji dziecka. Dzięki temu rodzice może owocnie spożytkować swój czas i uczyć się wtedy kiedy ich dziecko.

Angielski w biznesie jest kursem przewidzianym dla osób, które pragną poszerzyć znajomość języka angielskiego o słownictwo oraz struktury stosowane w biznesie.

Zajęcia indywidualne są skierowane do osób w każdym wieku oraz poziomie zaawansowania. Kurs dopasowany jest potrzeb oraz wymagań klienta.
 


FORMULARZ ZGŁOSZEŃ

Jeżeli chcesz zapisać się na nasz kurs lub dowiedzieć się więcej szczegółów na temat jednego z nich zapraszamy Cię do wypełnienia formularza zgłoszeniowego. 

Wypełnij formularz zgłoszeń »

 

 

Polityka prywatności